Kopia KKlimatyzacja rok 2023

Klimatyzacja do mieszkania, domu, biura.

Rotenso Agregaty H40Xo H60Xo H120Xo 718x478 1

Polecane

Rotenso to jedne z najnowocześniejszych Japońskich,  niezawodnych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska systemów klimatyzacji, do jednego jak i wielu pomieszczeń w wykonaniu MULTI.

Rotenso Roni z WiFi​

Roni

Model Roni to bardzo popularna jednostka w ofercie Rotenso®.

Jego zaletą są niewielkie rozmiary pozwalające na dyskretny montaż, szczególnie gdy do dyspozycji jest ograniczona przestrzeń.

Optymalne parametry i pakiet niezbędnych funkcji sprawia, że klimatyzator Roni to doskonały wybór. Klasyczny, biały wygląd, delikatnie złamany złotą linia idealnie wkomponuje się w wystrój niemalże każdego pomieszczenia.

klimatyzator pokojowy rotenso roni z wifi
roni funkcje

Rotenso Imoto z WiFi​

klimatyzator pokojowy rotenso imoto z wifi i35xi

Imoto

Jednostka o klasycznym, zawsze modnym wyglądzie, z panelem frontowym gustownie wykończonym szkłem akrylowym.

Rotenso Imoto (generacji X) to jednostka o najwyższej klasie energooszczędności chłodzenia A+++. Dedykowana do użytkowania całorocznego (chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń).
Imoto posiada w standardzie aż trzy filtry, które odpowiadają za usunięcie z powietrza szerokiej gamy zanieczyszczeń (m.in. kurz, alergeny, pyłki, grzyby, bakterie i wirusy) oraz jonizator powietrza. Zapewniają one odświeżone powietrze w pomieszczeniu.

Klimatyzator wydajnie rozprowadza powietrze dzięki systemowi automatycznego nawiewu 4D. Umożliwia on sterowanie pracą żaluzji pionowych i poziomych za pomocą pilota.

funkcje imoto

Rotenso Mirai z WiFi​

Mirai

Model Premium w gamie klimatyzatorów Rotenso.
Model Mirai (generacji X) to zastosowana ultra wydajna technologia zapewniająca najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++. Zaawansowana technologia inwerterowa umożliwia niespotykaną dotąd wydajność pracy klimatyzatora nawet gdy temperatura na zewnątrz spada do -30°C.

Rotenso Mirai posiada wiele cech i funkcji podwyższający komfort i ekonomię użytkowania klimatyzatora m.in. inteligentny czujnik ruchu (SMART Eye), który wykrywa obecność użytkownika i dostosowuje kierunek oraz przepływ powietrza do osoby przebywającej w pomieszczeniu gwarantując najwyższy komfort termiczny.

Klimatyzator jest wyposażony zestaw filtrów ( w tym HEPA) oraz jonizator powietrza co wpływa na skuteczną eliminację zanieczyszczeń i zapewnienie odświeżonego powietrza w pomieszczeniu.

klimatyzator pokojowy rotenso mirai z wifi m35xi r15
mirai funkcje

Gree Pular z WiFi​

gree pular

Gree Pular

Klimatyzator ścienny Pular to klasyczny w swym wyglądzie model, dostępny w wyjątkowo niskiej cenie, oferuje jednocześnie wysoką energooszczędność, szeroką funkcjonalność i pełen komfort. Dzięki szerokim możliwościom sterowania, jego obsługa jest prosta i wygodna. Wyposażony został bowiem w standardzie w pilot bezprzewodowy oraz moduł WiFi. Opcjonalnie model ten można wyposażyć w sterownik naścienny, sterownik centralny, moduł pozwolenia na pracę oraz bramkę BMS. Ponadto urządzenie posiada 3 tryby snu, 7 biegów wentylatora oraz automatycznie żaluzje pionowe i poziome.

pular funkcje

LG ArtCool Gallery​ z WiFi

LG ARTCOOL Gallery

Klimatyzator ścienny LG Artcool Gallery A12FT inverter o mocy chłodniczej/grzewczej 3,5/3,5kW charakteryzuje się nowoczesnym i wyjątkowo eleganckim wyglądem, a możliwość umieszczenia grafiki, bądź obrazu w całkowicie płaskiej obudowie klimatyzatora sprawia, że wygląd urządzenia można dopasować do indywidualnych potrzeb korzystając z własnej kolekcji zdjęć.

Klimatyzator jest intuicyjny w obsłudze, a także wyposażony w unikalny 5-stopniowy system filtracji powietrza PLASMASTER. Dzięki zaawansowanej technologii DUAL COOL INVERTER klimatyzatory LG są wyjątkowo wydajne, energooszczędne (klasa energetyczna A+/A) i zapewniają stabilną pracę w trybie ogrzewania nawet do -15st.C.

Klimatyzatory Artcool Gallery posiadają bardzo dobre parametry pracy, a niezrównanie cicha praca stanowi dodatkową zaletę klimatyzatora.

klimatyzator pokojowy lg artcool gallery
artcool funkcje

Samsung Wind-Free Comfort

Samsung wind free comfort

Samsung

Samsung Wind-Free™ Comfort to urządzenie z najnowszej linii klimatyzatorów SPLIT koreańskiego producenta. Jego szczególną cechą jest technologia WindFree™ oraz 23 000 mikrootworów w obudowie, które znacznie ograniczają głośność nadmuchu. W związku z tym sprzęt charakteryzuje niski poziom głośności pracy (już od 19 dB!). Wysoka klasa efektywności energetycznej A++ dla chłodzenia oraz A+ dla grzania to gwarancja wysokiej wydajności przy niskim zużyciu prądu.

Klimatyzator Samsung Wind-Free™ Comfort oferuje funkcję AI Auto Cooling, czyli inteligentny dobór trybu pracy w zależności od obecnie panujących warunków w obsługiwanym pomieszczeniu. Na energooszczędność sprzętu pozytywnie wpływa również ekologiczny i wydajny czynnik chłodniczy R32 oraz tryb pracy ECO. Wentylator o unikatowej budowie gwarantuje dużo sprawniejsze działanie niż poprzednie modele marki.

windfree funkcje 2