tv 3774381 1920

Jak zalogować się do JAMBOX go!

Do logowania do panelu JAMBOX go! można wykorzystać jedną z dwóch opcji:

Opcja 1

Generowanie hasła do JAMBOX go!
 

Jeśli nie masz przypisanego adresu e-mail do Twojego konta, a chciałbyś mieć pełną obsługę w JAMBOX go! to musisz wygenerować sobie hasło dostępowe do logowania.

Na swoim dekoderze JAMBOX (dotyczy tylko dekoderów z oprogramowaniem Kyanit) wejdź do MENU i wybierz pozycję TV Panel. Następnie w menu TV Panelu wybierz pozycję JAMBOX Panel i naciśnij OK na pilocie.

JP tvpanel1

Aby wygenerować nowe hasło to po podświetleniu strony w niebieskiej ramce naciśnij strzałkę w dół na pilocie, tak aby przycisk GENERUJ HASŁO podświetlił się na zielono i następnie naciśnij OK na pilocie. Twoje dane do logowania w JAMBOX go! zostaną wyświetlone na ekranie.

WSKAZÓWKA: Zapisz lub zrób zdjęcie telefonem ekranu TV z wygenerowanym hasłem – przyda Ci się ono przy ustawianiu własnego hasła.

JP tvpanel2

Logowanie do JAMBOX go!
 

Teraz wejdź na stronę: https://go.jambox.pl na swoim komputerze lub smartfonie/tablecie i wprowadź dane do logowania, które masz na ekranie telewizora. Po poprawnym wprowadzeniu danych zostaniesz zalogowany do JAMBOX go!

Jeśli już wcześniej do Twojego konta w JAMBOX miałeś przypisany swój adres e-mail to możesz się zalogować wprowadzając jako nazwę użytkownika ten adres oraz hasło do JAMBOX go!

Jeśli zapomniałeś swoje hasło to możesz sobie z tego ekranu ustawić nowe – tylko dla kont z przypisanym adresem e-mail.

JP login

Opcja 2

Logowanie do JAMBOX go!

W zakładce “Twoje dane” dostępny jest mail który posłuży Ci do logowania oraz do wygenerowania hasła

TVPANEL

Teraz wejdź na stronę: https://go.jambox.pl na swoim komputerze bądź smartfonie/tablecie i przejdź do panelu logowania (prawy górny róg ekranu)

Screenshot_1

WAŻNE: Kliknij przycisk “nie pamiętam hasła” by wygenerować nowe hasło do logowania

Generowanie hasła do JAMBOX go!

LOGIN

Zaloguj się na adres mail. który służy do logowania do panelu i wygeneruj nowe hasło.

Link do zmiany hasła jest ważny tylko godzinę.

Screenshot 2 e1583063191863